- APC

Цена
€445 54 / 871 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Този непрекъсваем ТЗИ осигурява гарантирано защитено захранване на вашите компютърни системи, рутери/модеми, външни устройства за съхранение на данни, игрови конзоли и електронни устройства.
Независимо дали го използвате у дома или за бизнеса си може да бъдете сигурни, че всички важни за вас устройства ще бъдат защитени перфектно.Това ТЗИ ви осигурява предостатъчно резервно захранване, софтуер за автоматично изключване и отлична защита от увреждащи пренапрежения и пикове.Освен това ТЗИ-то има енергийно спестяващи функции, регулация на волтажа, LCD дисплей и други модерни функционалности, които ви гарантират, че вашите данни и важни устройства ще бъдат защитени перфектно.Това ТЗИ разполага с автоматична регулация на волтажа (AVR), която наглася ниските и високите напрежения към безопасни стойности, така че да работите безпроблемно по време на прекъсвания и пренапрежения.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Вх.напрежение, V | 230 , 50-60 Hz |
| Изх. мощност, VA | 865 Watts, 1500 VA |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | (3) Schuko CEE 7 (Battery Backup), (3) Schuko CEE 7 (Surge Protection) |
| Защити | RJ-11 Modem/Fax/DSL protection (two wire single line), RJ-45 Modem/Fax/DSL protection (four wire dual line) |
| Технология | Line-Interactive |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 1500 |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Технология | Line-Interactive |
| Подкатегория | Back-UPS Series UPSes |
| Тегло | 13.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1500 |
| Изходна мощност (W) | 865 W |
| Брой контакти (count) | 10 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар (min) | 11.2 min |
| Изходна форма | Чиста синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Да |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Да |
| Тегло | 13.80кг |
APC Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 230V, Schuko
Защитете критичното си оборудване с APC Back-UPS Pro 1500, осигуряващ чист синусоидален изход и автоматично регулиране на напрежението (AVR). Този линейно-интерактивен UPS гарантира чисто и надеждно захранване за вашия компютър, домашен сървър или мрежово оборудване, с достатъчно време за работа, за да запазите данните си и да изключите безопасно при прекъсване.
Ключови Предимства
- Чист синусоидален изход — Осигурява чисто и стабилно захранване, съвместимо с активни PFC захранвания, за максимална защита на чувствителната електроника.
- Автоматично регулиране на напрежението (AVR) — Коригира спадове и пренапрежения, без да превключва на батерия, удължавайки живота на батерията и спестявайки енергия.
- Функции за пестене на енергия — Главните/подчинените контакти автоматично изключват периферните устройства, когато основното устройство е изключено, намалявайки загубата на енергия.
- LCD дисплей — Показва в реално време информация за товара, заряда на батерията и входното напрежение за лесно наблюдение.
- Hot-Swap батерии — Сменете батерията, без да изключвате свързаното оборудване, осигурявайки непрекъсната защита.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1500 VA |
| Изходна мощност (W) | 865 W |
| Брой контакти | 10 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар (min) | 11.2 min |
| Изходна форма | Чиста синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Да |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Да |
Какво има в кутията
- APC Back-UPS Pro 1500
- USB кабел
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






